У Львові університети передають дані відрахованих студентів до ТЦК – ЗМІ

У Львові університети передають дані відрахованих студентів до ТЦК - ЗМІ - INFBusiness

На Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького вже впровадили практику передачі інформації про відрахування студентів до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК). Заклад постійно передає такі дані. До того ж Львівський національний університет імені Івана Франка також планує впровадити таку практику.  

Про це пише Твоє місто. За даними видання, університет повідомляє в ТЦК про зміни регулярно.

“Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького постійно передає до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (за місцеперебуванням особи на військовому обліку) повідомлення про зміни у військових даних студентів. Зокрема, щодо відрахування з університету”, – відповіли виданню на інформаційний запит.

Також і Львівський національний університет імені Івана Франка планує подавати списки відрахованих студентів до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП). Це буде здійснюватися відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2022 року “Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів”, згідно з яким інформація про відрахування студентів і аспірантів надається до відповідних військових органів, де вони перебувають на військовому обліку.

На Волині списки відрахованих студентів також передають до ТЦК

На засіданні Ради оборони області обговорювалася питанням вступу військовозобов’язаних у виші з метою отримання відстрочки від мобілізації. Ректори зазначили умови вступу та представили статистику студентів, які навчаються у навчальних закладах області. Заздалегідь вони узгодили з ТЦК та СП питання надання інформації про відрахування осіб, які не виконали умови для зарахування.

За словами начальника Волинської ОВА Юрія Погуляйка, керівники силових структур будуть контролювати цей процес з метою запобігання використанню навчання в університетах як способу ухилення від військової мобілізації.

Що говориться про студентів у законі про мобілізацію

Згідно з вимогами нового закону, студенти, що потрапляють під категорії заочного навчання, другої або третьої вищої освіти, або здобувають освіту на рівні нижчому за наявну, зобов’язані оновлювати свої військові дані до 16 липня 2024 року. Цей процес вимагає від університетів постійно надавати актуальну інформацію до військових органів, зокрема, щодо відрахування студентів зі шкіл.

Університети зобов’язані надавати інформацію про відрахування цих студентів до відповідних військових органів до 16 липня 2024 року. Цей процес передбачає оновлення військово-облікових даних через ТЦК, ЦНАП або додаток Резерв+.

Нагадаємо, раніше Інформатор розповідав, як студентам отримати довідку для відстрочки. Також ми повідомляли, що відомо про виїзд за кордон студентам іноземних вишів у 2024 році.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *