Помер рідний брат радника голови ОП Михайла Подоляка: на могилі вінок від російської розвідки – соцмережі

Помер рідний брат радника голови ОП Михайла Подоляка: на могилі вінок від російської розвідки - соцмережі - INFBusiness

Ймовірний рідний брат радника Офісу президента України, Михайла Подоляка, помер у Москві у віці 59 років. Володимир Подоляк був офіцером російської розвідки. До його могили поклали вінок від Головного управління розвідки міноборони РФ.  

Фото могили опублікували у твіттер-акаунті KIU. Russian Officers killed in Ukraine, який відстежує смерть російських військових на війні з Україною. Повідомляється, що його не стало ще 19 травня. Причина смерті невідома, Михайло Подоляк з цього приводу наразі не давав жодних коментарів. 

“Володимир Михайлович Подоляк, російський полковник у відставці та старший брат радника президента України Михайла Подоляка, помер 19 травня 2024 року у віці 59 років. Обставини його смерті невідомі. Росіяни публічно про це не повідомили”, – йдеться у твіті в описі фотографії.

У Москві помер рідний брат Подоляка: на могилі вінок від російської розвідки 1

Факт смерті також підтверджується відкритим московським нотаріусом спадковою справою, пише російський телеграм-канал Sota. З медалі на фотографії можна зробити висновок про те, що Володимир Подоляк служив у російській розвідці. Також на могилі розміщено вінок “Від колективу ЦПС” – Центру підготовки фахівців ГРУ. 

У Москві помер рідний брат Подоляка: на могилі вінок від російської розвідки 2

 Подоляк про брата

Зазначимо, що у 2021 році в одному з телеефірів Михайло Подоляк заявляв, що його брат – звичайний військовий пенсіонер і живе в Росії десь із 1986 чи 1987 року. Зв’язки з братом Михайло Подоляк, за його словами, майже не підтримував, максимум телефонував на день народження. 

Також у лютому 2024 року в ефірі Breakfast Show радник глави ОП прокоментував слова російського політика Альфреда Коха про те, що його старший брат є полковником ФСБ і проживає в Москві. Михайло Подоляк дав зрозуміти, що не може відповідати за вибір і дії свого родича. 

“Не знаю щодо КДБ, ФСБ і так далі, звичайно ж ні. Якщо людині 60 років, мені 51, я маю нести відповідальність за інших людей?” –  заявив тоді Подоляк у відповідь щодо його брата.

Нагадаємо, нещодавно Михайло Подоляк заявив, що від Росії не варто очікувати ядерної загрози та нової зброї. За його словами, режим Володимира Путіна може рухнути. Це станеться, коли всередині держави-терориста все почне хитатися, а диктатор буде не здатний протистояти негативним суспільним настроям.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *