Чи діятимуть графіки відключення світла 26 травня: відповідь Укренерго

Чи діятимуть графіки відключення світла 26 травня: відповідь Укренерго - INFBusiness

26 травня в Україні не прогнозується застосування графіків відключення світла. В Укренерго попередили, що ситуація може змінюватися в залежності від обставин. У такому випадку, про це буде оголошено окремо.

В Укренерго повідомили, що на неділю, 26 травня, протягом доби в усіх областях України обмеження не прогнозується. Це стосується і побутових, і промислових споживачів. Однак українців попередили, що ситуація може змінитися: в такому випадку будуть додаткові повідомлення.   

“При зміні ситуації в енергосистемі про застосування заходів обмеження споживання буде повідомлено додатково”, – зазначили в Укренерго. 

Слід підкреслити, що крім запланованих графіків бувають й екстрені відключення. Про них, зокрема, попереджають постачальники, але завчасно це зробити неможливо. Інформацію про ймовірні відключення можна знайти на офіційних порталах, сторінках в соціальних мережах свого постачальника електроенергії. 

Фото: Укренерго

Фото: Укренерго

Коли в Україні припинять відключати світло   

В Україні через втрату потужностей внаслідок атак російських загарбників енергетики вимушені вдатися до примусових графіків відключення світла для населення і промисловості. Голова правління ПрАТ “НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький порадив українцям підлаштовуватися під графіки відключень, коли вони є. 

“Українцям точно нема рівних у світі в цій вправності підлаштування до періоду, коли світло з’являється. Ми гарно адаптовані ще з минулої зими. Не думаю, що ворог може відкрити нам щось нове про життя при дефіциті електроенергії. Просто треба бути готовими до всього і, по можливості, вносити в цю енергетичну битву свій посильний вклад”, – зазначив він. 

Володимир Кудрицький також додав, що для Україні потрібно максимально відновлювати пошкоджене, і починати будувати нову генерацію, розподілену територіально.

“Тільки так. Нова генерація швидко побудована не буде. Це не історія про те, як врятувати нас наступної зими. Це, можливо, навіть не буде історія про зиму 2025/26 років. До початку опалювального сезону 2024/25 років будуть реалізовані лише перші проєкти “нової хвилі”. А цей період треба якось прожити”, – пояснив він. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *