У Львові блогер показав, як нахабно порушує ПДР на дорогому Porsche: за автохама взялася поліція

У Львові блогер показав, як нахабно порушує ПДР на дорогому Porsche: за автохама взялася поліція - INFBusiness

У Львові 28-річний водій Porsche Taycan, який публічно хизувався в соцмережах їздою по смузі громадського транспорту, поніс відповідальність за свої дії. Його вдалося швидко ідентифікувати та знайти.

Як повідомили у патрульній поліції Львівської області, відео, де водій демонструє небезпечне водіння на проспекті Чорновола, з’явилося в місцевому пабліку. Завдяки активним користувачам мережі водія та його автомобіль вдалося ідентифікувати.

Патрульні поліціянти виявили транспортний засіб на вулиці Малоголосківській та склали на водія постанову за порушення правил дорожнього руху.

“Публікуючи подібні відео, ви подаєте приклад іншим, як робити не можна”, – зазначили в Патрульній поліції Львівської області. “Порушення правил дорожнього руху може мати трагічні наслідки. Будьмо свідомими та відповідальними на дорогах!”. 

У Раді зареєстровано законопроект про штрафи за фальсифікацію пробігу

Верховна Рада України зареєструвала законопроект №10216, який покликаний захистити покупців вживаних транспортних засобів від недобросовісних продавців. Цей документ пропонує ввести штрафи за фальсифікацію пробігу вживаних авто з метою їх продажу.

Розмір штрафу складатиме від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Тобто він сягатиме 8500 – 17 000 грн.

Як зазначається у пояснювальній записці до законопроекту, практика фальсифікації пробігу вживаних авто є досить поширеною. Це негативно впливає на ринок вживаних транспортних засобів, вводить в оману покупців та завдає шкоди їхнім майновим інтересам.

Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що у “Дію повернуть штрафи автофіксації.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *