Малиновий сезон у розпалі – ціни удвічі нижчі

Малиновий сезон у розпалі – ціни удвічі нижчі - INFBusiness

Завдяки сприятливій погоді старт сезону малини відбувся на три тижні швидше ніж минулого року, що дало гарний врожай та відчутно нижчі ціни. У порівнянні з початком сезону 2023, у 2024  році вартість малини знизилась  із 350 гривень за кілограм до 180 гривень за кілограм, що менше на 48.57%. Внутрішній ринок малини залишається стабільним, розповіла Тетяна Попович, керівник відділу маркетингу оптового ринку сільськогосподарської продукції «Шувар» м. Львів.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз «Шувар».

Ціни на черешню сьогодні практично зрівнялися із показником аналогічного періоду минулого сезону. Вони варіюються залежно від регіону та якості продукції. У середньому сьогодні на гуртовому ринку «Шувар» ціни черешні становлять близько 45-90 грн за кілограм. Завдяки ранньому початку сезону, перша черешня 2024 року коштувала  на 30% дешевше, ніж на початку сезону минулого року. Завдяки сприятливій погоді ринок вдосталь насичений черешнею, передумов для цінових стрибків немає.

Щодо попиту – ситуація на ринку малини та черешні у 2024 році відзначається  коливаннями цін та обсягів виробництва, але попит на українські ягоди залишається на досить високому рівні, незважаючи на економічні труднощі в країні.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *